להזמנות: 079-9258775
חיפוש
Filters
Close

הפיכת מטבח רגיל למטבח עם אי

מטבח עם אי

מטבח עם אי - שילובים אפשריים

כמובן שאנו ממליצים על פנייה לנגרייה המתמחה בתכנון, עיצוב ויצירת תוספות שונות לכל סוגי המטבחים כולל הפיכת מטבח רגיל למטבח עם אי.

הפיכת מטבח רגיל למטבח עם אי מאפשר לכם ליצור תוספת משמעותית ביותר לשטח העבודה במטבח, לצד הוספת חללי אחסון מסוגים שונים. כאשר אנו מחליטים על מטבח עם אי ניתן לשלב באי מגרות אחסון בגדלים שונים, תאי אחסון עם דלתות תואמות למטבח ובנוסף ניתן ליצור שולחן בר בצד אחד שישמש כפינת אוכל לארוחות קלות. ניתן גם לשלב באי את כירת הגז למשל אולם תוספת כזאת דורשת שינוי משמעותי לצורך הובלת צינור הגז וקו הכוח. ראוי להדגיש שהאפשרויות לשילובים השונים במטבח עם אי מושפעות מהיקף השינוי אותו מבצעים במטבח.

מטבח עם אי - סגנונות וחומרי ייצור

נגרייה מקצועית תתכנן עבורכם מפרט חומרים ואלמנטים לשם הפיכת מטבחכם למטבח עם אי באופן שיצור התאמה מקסימלית בין המטבח הקיים לאי. ניתן לבחור בין מגוון גדול של גימורים למגירות, הדלתות וכמובן משטח העבודה. יש אפשרות לקבל משטח זהה למשטח המטבח, שיש קיסר, פורמיקה או לבחור משטח בוצ'ר בלוק בגימור תואם. במידה ומשלבים את כירת הבישול באי מומלץ לבחור במשטח עליון שיהיה עמיד בחום. במידה והבחירה הנה שילוב בר אוכל כחלק מהאי במטבח אזי יש לבחור גימור שיהיה מתאים למשטח אוכל.

מטבח עם אי - היתרונות

הוספת אי למטבח קיים כמו גם יצירת מטבח עם אי מלכתחילה טומנת בחובה יתרונות משמעותיים ביותר הן בתחום נוחות העבודה במטבח והן ביצירת אפשרות לבצע את עבודות מבלי "להפנות את הגב" אל מי שאינו נמצא במטבח. מטבח עם אי מעניק לכם תוספת משטחי עבודה ושטחי אחסון לצד האפשרות לבצע עבודות במטבח כאשר נשמר קשר העין עם הנוכחים הנוספים בחלל המשותף למטבח. בין אם הנם ישובים בסלון או סועדים בפינת האוכל.

מטבח עם אי

נציין לסיום שאנו ממליצים לפנות לנגרייה המתמחה בהתאמה ושילוב בין החומרים שונים, טעמכם וצורכי הבית, לשם יצירת מטבח עם אי שיתאם את ציפיותיכם וישדרג את המטבח שלכם בצורה משמעותית ביותר.

כתוב תגובה