להזמנות: 079-9258775
חיפוש
Filters
Close

תיקון מחשבים ניידים - גם בעולם החד פעמיות

תיקון מחשבים ניידים - לא תמיד חייבים ישן מפני חדש להוציא

 

כמה שננסה לא נצליח היום להסתדר בלי המחשב. אפילו הדור הוותיק – הסבים והסבתות שלנו, מביעים עניין בטכנולוגיה הזו, אשר באמצעותו מתאפשרת גישה לרשת האינטרנט (המרשתת), ושמירה על קשר עם שאר העולם.

עם התפתחות היכולת הטכנולוגית, היוצאת מן הכלל להקטנת שבבי מעבד המחשב לממדים בהם ניתן לצפות בהם באמצעות מיקרוסקופ, וביחס הפוך לכך, האצת מהירות העיבוד פי כמה, המחשב הנייד תפס בצדק את מקומו המרכזי, כסוג המחשב העיקרי בו נעשה שימוש על ידי רוב האוכלוסייה.

הלפטופ, המוכר גם בשם המחשב הנייד או המחשב הנישא, נישא לכל מקום ועל פי אופי שימוש זה גדלים סיכוייו להינזק. הנזקים יכולים להיות טבעיים, כגון השארת המחשב הנייד ברכב לוהט, צעידה בגשם עם מחשב נייד חשוף, ותק המחשב, ועוד, או נזקים שנגרמים על גורם אנושי, כגון שפיכת נוזלים כגון קפה על המחשב הנייד, שמיטת המחשב אל הרצפה, התנגשות המחשב בחפץ כהה תוך כדי תנועה, ועוד.

אם גילו של המחשב קטן מ-5 שנים, והוא כבר אינו באחריות, הנטייה של כולנו, כאשר המחשב הנייד מתקלקל, היא לחפש בגוגל תיקון מחשבים ניידים, ולחפש מעבדת מחשבים מקצועית שתטפל בתקלה אותה אתם חווים באופן המקצועי ביותר, ועם זאת הזול ביותר. אבל איך באמת נדע לסנן בשיטת האלימינציה את התוצאות של גוגל אל מעבדת המחשבים האולטימטיבית לתיקון מחשבים ניידים? כידוע, שיטת הדירוג של גוגל אינה על פי איכות המקצועיות, והשירות של בעל העסק.

 Laptops Repairאיך בוחרים מעבדת מחשבים לתיקון מחשבים ניידים?

 

כדי לבדוק מהימנות של מעבדת מחשבים לתיקון מחשבים ניידים, יש לבדוק כמה פרמטרים באתר האינטרנט:

* דף צור קשר – קיומו של דף צור קשר הינו חשוב כשלעצמו, הינו משדר אמינות, ומקנה תחושה אמיתית יותר לגבי העסק. כמו-כן, לבדוק שיש מספיק אמצעי התקשרות כגון טופס התקשרות, מספר טלפון, כתובת פיזית, מפת הגעה וכדומה.

* זמן תגובה – הרימו טלפון למעבדת מחשבים, ובדקו כמה זמן לוקח לנציג לענות.

* דף ממליצים – אין כמו המלצות מאנשים אמתיים שקיבלו בעבר שירות מעבדה, וחוו את דעתם על טיב השירות והמקצועיות.

*תוכן – אתר מלא בתוכן עשיר ואינפורמטיבי מעיד על רצינות החברה. בדקו את כמות המאמרים באתר.

* דף אודותינו – זהו דף חובה בכל אתר אינטרנט המתאר את החברה. קיום של דף כזה מוסיף אמינות לגבי העסק.

* רף מחירים – רמת המחירים יכולה לספר קצת על המעבדה. מחירים נמוכים מדי, בדרך כלל יעידו על איכות פחותה, מחירים גבוהים מדי אינם יעידו בהכרח על איכות גבוהה. המחירים צריכים להיות הוגנים, ועומדים סביב הממוצע המקובל.

* היקף חבילת השירותים / תיקונים – ככל שהמעבדה מציעה מעטפת שירות תיקונים רחבה יותר, כן יגדל בעיננו רצינותה. יש הבדל בין מעבדת מחשבים שמציעה שני סוגים של שירותי תיקון מחשבים ניידים בלבד כגון: החלפת מסך למחשב נייד, ומכירת מטענים בלבד, למעבדת מחשבים שחולשת על מגוון רחב יסודי ומקיף של תקלות במחשב נייד.

האמור לעיל לא ישלול לחלוטין בחירה לא נכונה, אך יעזור בהחלט לשלול מעבדות מחשבים לתיקון מחשבים ניידים בעלי סבירות גבוהה להיות בקבוצת הלא איכותיים.

 

כתוב תגובה