להזמנות: 052-977-0802
חיפוש
Filters
Close
RSS

בלוג

הפיכת מטבח רגיל למטבח עם אי
הפיכת מטבח רגיל למטבח עם אי מאפשר לכם ליצור תוספת משמעותית ביותר לשטח העבודה במטבח, לצד הוספת חללי אחסון מסוגים שונים. כאשר אנו מחליטים על מטבח עם אי ניתן לשלב באי מגרות אחסון בגדלים שונים, תאי אחסון עם דלתות תואמות למטבח ובנוסף ניתן ליצור שולחן בר בצד אחד שישמש כפינת אוכל לארוחות קלות.
תיקון מחשבים ניידים - גם בעולם החד פעמיות
תיקון מחשבים ניידים - לא תמיד חייבים ישן מפני חדש להוציא כמה שננסה לא נצליח היום להסתדר בלי המחשב. אפילו הדור הוותיק – הסבים והסבתות שלנו, מביעים עניין בטכנולוגיה הזו, אשר באמצעותו מתאפשרת גישה לרשת האינטרנט (המרשתת), ושמירה על קשר עם שאר העולם. לפניכם נקודות חשובות שיאפשרו לכם בחירת מעבדה ראויה לתיקון מחשבים ניידים.
מחשבים מחודשים | מחשבים מוחדשים

חברת RunDeal – אתר הדילים של ישראל גאה להציג את חנות הדילים המקוונת המובילה בישראל. בין מוצרנו ניתן למצוא מחשבים מחודשים (לעיתים מכונים מחשבים מוחדשים) מכל המותגים, כגון מחשבים ניידים מחודשים DELL, מחשבים ניידים מחודשים HP, ועוד.

להזמנת מחשבים מחודשים התקשרו עכשיו: 079-9258775 או בצעו הזמנת אונליין דרך החנות המקוונת שלנו.

מחשבים מחודשים – מה זה?

ראשית, ראוי להבהיר, כי מחשבים מחודשים הינם מחשבים חדשים לחלוטין לכל דבר ועניין. ישנם מספר גורמים שיכולים להפוך מחשבים חדשים, למחשבים מחודשים. הגורמים השונים נחלקים לרמות, וכל רמה מצביעה על סקאלה שונה ברמת חדישותו ומחודשותו של המחשב.

רמה אחת של מחשבים חדשים שהפכו למחשבים מחודשים, היא למשל, מקרה של מחשב חדש שנמכר לצרכן. הצרכן פתח אותו, וגילה שהמחשב אינו תואם לחלוטין את צרכיו ומעוניין להחזירו. עצם יציאת המחשב מהחנות, ולאחר מכן מאריזתו המקורית, פתיחתו ושימוש ראשוני בו הופכים את המחשב חדש למחשב מחודש.

רמה נוספת של מחשבים מחודשים, היא מחשבים חדשים הנחשבים לעודפי מלאי של יצרן שלא היו בשימוש לקוחות. עודפי מחשבים שלא נמכרו מוצעים למכירה מחדש, בדרך כלל במחיר אטרקטיבי יותר, בכדי להיפטר מהמלאה.

דוגמאות נוספות למחשבים מחודשים: למשל מחשבים שהיו בתצוגה בחנות, או שימוש להדגמות מקצועיות שונות, ולאחר תום השימוש, נארזו מחדש בקופסא עם כל הציוד הנלווה, ומוצעים למכירה מחודשת כמחשבים מחודשים. כמו-כן, לעיתים נופל פגם במהלך הייצור כגון שריטה על השלדה וכדומה, אשר מוריד מערכם של מחשבים מסוג זה. המחשבים נארזים מחדש ונמכרים כמחשבים מוחדשים.

חשוב לציין, שתהיה הסיבה ככל שתהיה להפיכת מחשבים חדשים למחשבים מוחדשים; אוכלוסיית המחשבים המחודשים כולם ככולם עברו בדיקה קפדנית של תקינותם, וכל המחשבים המחודשים נארזים מחדש ונמכרים כתקינים לשימוש. כלומר, מחשב שאינו תקין אינו נכלל בקטגוריית מחשבים מחודשים. לתשומת לבכם: המחשבים המחודשים באתר RunDeal הינם מחשבים בעלי שנת אחריות אחת לפחות.

מחשבים מחודשים – יתרונות וחסרונות

לרוב רכישה של מחשבים מחודשים הינה עסקה טובה, שכן בעד מחשב עם שריטה קלה או מחשב שרק יצא מהאריזה וחזר אליה ללא שימוש ממשי, תקבלו מחשב כחדש במחיר זול משמעותית. עם זאת, תמיד קיימת אוכלוסיית המשתמשים הרגישים לאסתטיקה, ושריטה שלא מפריעה לחלק מהמשתמשים יכולה להעיק לאוכלוסייה זו, ועל כן עבור אוכלוסייה זו מחשבים מחודשים הינו מהווה חיסרון.

חברת RunDeal – אתר הדילים של ישראל שמחה להציג בפניכם קולקציה אדירה של מחשבים מחודשים מכל הדגמים והסוגים במחירים מצחיקים שלא תצליחו לשחזר בשום מקום אחר.

לרכישת מחשבים מחודשים, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון 079-925-8775 או לבצע רכישה אונליין.