להזמנות: 052-977-0802
חיפוש
Filters
Close

מדיניות משלוח והחזרה של מוצרים

תקנון החזרת מוצרים

החזרת מוצרים תינתן רק 14 יום מתאריך הקנייה בלבד ובהצעת חשבונית כאשר המוצר חדש וסגור באריזתו המקורית, החזר כספי ינתן בניקוי של 5% דמי ביטול עסקה, לחילופין יוכל הלקוח לקבל זיכוי בשווי 100% מסכום העסקה,

החזר מוצרים תקולים באחריות/ החזר מוצרים תקולים גם בתוך 14 יום מיום הקנייה

לא יהיה ניתן להחזיר מוצרים תקולים אלא לאחר בדיקה של איש צוות מוסמך מטעם RunDeal ורק האיש צוות מוסמך להחליט האם המוצר התקול הינו תוצאה של מוצר פגום או נזק שנעשה על ידי הלקוח ואין לגביו אחריות

החזר מוצרי חשמל בכלל ומחשבים בפרט

לא ניתן להחזיר מוצר חשמלי בכלל ומחשבים בפרט לאחר שנעשה בהם שימוש כלשהו ואפילו שחוברו לחשמל ונדלקו בלבד הדבר יחשב כשימוש.

מוצר בהתאמה אישית לא יהיה ניתן להחזיר כלל

ביקש הלקוח להתאים מוצר מסויים במיוחד לדרישותיו, לא יוכל הלקוח להחזיר את המוצר, ולא יוכל לקבל זיכוי בשבילו.

כל בקשה להחזרת מוצר ובנתאי שעומד בתקנון החזרת מוצרים של RunDeal יעשה באחריות הלקוח ועל חשבונו, הודעה על החזר מוצר לא תחשב כהחזר מוצר, החזר מוצר יחשב רק כאשר הלקוח החזיר את המוצר באופן אישי או על שליח מטעמו וקיבל אישור בכתב עם חתימת החברה על קבלת המוצר.

ידוע ללקוח כי הצגת חשבונית תהיה באחריותו, לא יוכל הלקוח לדרוש מ-RunDeal המצאת חשבונית, על הלקוח חלה האחריות לשמור את חשבונית הקנייה.

משלוחים

כיוון שהמשלוחים נעשים על ידי חברה חיצונית יתכנו עיכובים שלא באחריות RunDeal, ובכל מקרה עיכוב של עד 48 שעות יחשב עיכוב סביר והלקוח לא יוכל לדרוש פיצויי בגינו

RunDeal לא תהיה אחראית לאיחורים במסירת משלוחים הנגרמים בגין טעויות של לקוח כגון: כתובת לא נכונה או לא מדויקת או מסיבות אחרות הקשורות לשולח.

החזר כספי במקרה של מתנה

למען הסר ספק במקרה שהמוצר ניתן כמתנה ומקבל המתנה מעוניין להחזיר את המתנה, יחוייב מקבל המתנה להציג חשבונית קנייה.

ביטול הזמנה יזומה על ידי RunDeal

היה והמוצר אינו זמין במלאי או מסיבה כלשהיא לא ניתן לספק את המוצר או ש-RunDeal איננה מעוניינת לשלוח את המוצר, RunDeal תהיה ראשית לבטל את ההזמנה עם או בלי הודעה ללקוח, לא יוכל לדרוש הלקוח פיצוי כלשהוא במקרה של ביטול הזמנה ייזום על ידי  RunDeal.

שמירת זכויות

RunDeal שומרת לעצמה את הזכות לתקן ו/או לשנות את תקנון בכל עת ללא הודעה מוקדמת.

מדיניות משלוח והחזרה של מוצרים זו נוסחה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועדת לנשים וגברים כאחד.

אם יש לכם שאלות אי הבנה לגבי האמור תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון 052-977-0802 או דרך צור קשר באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם.